Google Chrome

Chrome İndir


Chrome İndir
Chrome İndir
Program: Google Chrome
Platform: Bilgisayar
İşletim Sistemi: Microsoft Windows Xp ve üzeri
Lisans: Ücretsiz
Tür: Web Tarayıcısı
Dil: Türkçe
Sürüm: v72.0.3626.96
Geliştirici: Google
Yayımcı: Google
Kurulum Türü: Setup
Dosya Türü: Exe
Dosya Boyutu: 55 MB
İndirme Seçenekleri: Bulut
Genel Bakış
Chrome Nedir?
Chrome, Google tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir web tarayıcısıdır. Hedefi, her açıdan daha iyi bir web deneyimi sağlamaktır. Dünya genelinde en çok tercih edilen web tarayıcısıdır.
Hız
Daha hızlı bir web deneyimi sağlamak için geliştirilmektedir. Hızlı çalışır, web sayfalarını ve uygulamalarını hızlı yükler.
Sadelik
Gelişmiş özelliklerinin yanı sıra sade, temiz ve pratik bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Oldukça kolay bir kullanım sunar.
Güvenlik
Daha güvenli bir web ortamı sunmayı hedeflemektedir. Bunun için web ortamındaki kötü amaçlı yazılımlara ve kimlik avcılarına karşı dahili bir koruma sistemine sahiptir. Bu koruma sistemi, aktif olarak güncellenmektedir.
Özelleştirme
Özelleştirme için birçok seçenek sunmaktadır. Göze daha hoş gelen temalar, güncel eklentiler ve gelişmiş ayarlar.
Google Chrome Nasıl İndirilir?
Google Chrome web browser kullanımı gibi kurulum ve indirilmesi de oldukça kolay ve basittir. En altta bulunan indirme linklerinden bilgisayarınıza uygun olan 32 bit veya 64 bit seçeneklerini seçebilirsiniz. İndirme bağlantısını seçtikten sonra bilgisayarınıza chrome dosyasının zipli halini indirmiş olacaksınız. Gerekli Rar şifresini girdikten sonra google chrome exe aracını kullanarak kurulum işlemini tamamlayacaksınız. Hızlı ve güvenilir olan web tarayıcısını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Örnek Görüntüler
Ücretsiz Google Chrome İndir    Google Tarayıcı İndir    google chrome indir
Tanıtım Videosu
İndirme Linkleri
link : İndir
Google Chrome Google Chrome Reviewed by vegasmobs on Haziran 06, 2019 Rating: 5

bcvc refarans